Volvo kontserni kuuludes oleme rahaliseks abikäeks ühele juhtivale veonduslahenduste pakkujale maailmas.

Volvo Financial Services pakub veokite, ehitusseadmete, busside ja merenduse valdkonnale kõiki finantsteenuseid. Finantsteenuseid osutatakse eelkõige sellistele kaubamärkidele nagu Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment, Volvo Buses, Mack Trucks, Renault Trucks, UD Trucks, SDLG ja Eicher.

Volvo Financial Services asutati 2001. aastal ja selle peakorter asub Greensboros Põhja-Carolina osariigis Ameerika Ühendriikides. Üle maailma töötab ettevõttes üle 1400 inimese, kes pakuvad klientide rahastamise ja kindlustamise teenust enam kui 40 riigis.

Meie lugupidav ja toetav firmakultuur teeb meist oma valdkonna ihaldusväärse tööandja ning Volvo kontserni klientide ja edasimüüjate eelistatud rahastaja. Kuigi oleme ülemaailmne organisatsioon, võimendame ka kohalikku asjatundlikkust. Oleme pühendunud pikaajaliste suhete arendamisele ja hoidmisele kogu majandustsükli vältel.

Volvo kontsern

Volvo kontsern

Volvo Financial Services kuulub Volvo kontserni, mis on maailma juhtivaid veokite, busside, ehitusseadmete ning merenduses ja tööstuses kasutatavate ajamisüsteemide tootjaid.

Lugege Volvo kontserni kohta täpsemalt
Suuna oma tulevikku

Suuna oma tulevikku

Ühise meeskonnana samas suunas liikudes tahame jõuda järgmisele tasandile kõiges, mida teeme. Pakume põnevat tööd, väljakutseid ja huvitavaid karjäärivõimalusi töötajatele, kes soovivad end arendada.

Vaadake meie töökohtade lehte